KONST / Litografier / Litografi 12319155
nr 1231 9155
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 258/300,1969. Motivet: 29x36
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 januari 2019
kl 18:20:56
22/1 20:06:45
300 kr
24/1 21:43:43
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas